Черніков очолив корпоративний бізнес Ощадбанку
Наглядова рада Ощадбанку призначила Сергія Чернікова заступником голови правління, відповідальним за корпоративний бізнес. Його кандидатуру вже погодив Національний банк.
Про це повідомила пресслужба державного банку.
Ця посада стала вакантною після того, як Юрій Каціон, який її займав, став головою правління Ощадбанку.
Чернікова обрали за результатами конкурсного відбору. Він має 26 років досвіду роботи в банківській системі, з яких понад 11 років — у корпоративному банкінгу.
До переходу в Ощадбанк працював у комерційних банках, зокрема в ProCredit Bank. До Ощаду приєднався у 2015 році, а з березня 2022 року очолював департамент корпоративного бізнесу.
Голова наглядової ради Ощадбанку Володимир Лавренчук повідомив, що на новій посаді Черніков відповідатиме за реалізацію стратегії розвитку корпоративного бізнесу, зокрема розширення продуктової лінійки для корпоративних клієнтів, розвиток експортного, проєктного та синдикованого фінансування у співпраці з міжнародними фінансовими організаціями, а також формування сучасної екосистеми сервісів для українського бізнесу.
«Вдячний наглядовій раді за довіру. Наші пріоритети — збереження довіри клієнтів, швидкість і якість рішень, розвиток сучасних продуктів і посилення ролі Ощадбанку у фінансуванні економіки та майбутньої відбудови країни», — цитує пресслужба Сергія Чернікова.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
ТОП-новини