Атанов Артур

Атанов Артур

Управляючий партнер, співвласник компанії з нерухомості Kelner Homes (рос.)

Народився 11 травня 1981 року в Омську (російська федерація).

Освіта

У 2004 році закінчив факультет міжнародного бізнесу Омського державного університету за фахом «маркетинг».

Кар'єра

У 2004 році Артур Атанов почав працювати в російському Сітібанку в управлінні зі стягнення заборгованості (collection).

В 2008 році переїздить до України і до вересня 2009 року очолював департамент стягнення в банку «Ренесанс Капітал».

В жовтні приєднався до команди Альфа-Банку. З 2009 до 2013 року був директором зі стягнення кредитів. У січні 2014-го був призначений директором з продажу і дистрибуції роздрібного бізнесу, а з 1 вересня 2014 року він очолив роздрібний бізнес Альфа-Банку, пропрацювавши директором з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку до травня 2016 року.

З 5 травня 2016 року Артур Атанов очолив роздрібний бізнес Укрсоцбанку на позиції директора центру роздрібного бізнесу. Потім став директором зі стягнення кредитів Альфа-Банку і Укрсоцбанку, який був приєднаний до Альфа-Банку.

Одночасно в 2016 році він реєструється як ФОП для виробництва одягу та аксесуарів.

В червні 2020 року звільнився з Альфа-Банку.

В липні 2020-го став співвласником української компанії-девелопера заміських житлових комплексів Riviera Estate. Однак навесні 2021 року компанія зупинила медіаактивність.

У вересні 2022 року Артур Атанов став управляючим партнером, співвласником компанії з нерухомості Kelner Homes у місті Тампа штату Флорида (США).

За даними системи YouControl, в Артура Атанова російське громадянство, але він є резидентом України. В соцмережах він демонструє проукраїнську позицію.

Пряма мова

«Близько 2,5 млн клієнтів шукають новий дім для своїх грошей. Виходячи з цих припущень, ми розуміємо, що необхідно тут бути активним, щоб завоювати серця та уми клієнтів, які перерозподіляються на даний момент».

«Роздрібні активи на момент кризи становили $11 млрд. За нашими оцінками, $8 млрд – це неробочі активи, пов'язані з сегментами іпотеки, автокредитів або кредитуванням малого та середнього бізнесу, $3 млрд – це саме ті робочі активи, які знаходяться в сегменті беззаставного роздрібного кредитування. Або це кеш-кредити, або кредитні картки. Таким чином, якщо говорити про робочі активи в роздрібному сегменті, який ми сьогодні обговорюємо, це 25-30% від усіх активів роздробу, які мали ще рік або два тому у вигляді робочих активів». 

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу