Башкіров Віктор

Башкіров Віктор

Ексголова правління Промінвестбанку (рос.)

Народився 14 лютого 1971 року в Москві (РФ).

Освіта

У 1994 році закінчив Московський державний інститут міжнародних відносин МЗС РФ. Отримав кваліфікацію економіста за фахом «міжнародні економічні відносини».

Кар'єра

Професійну діяльність розпочав з посади дилера, а потім старшого дилера валютно-фінансового управління Сітібанку (з листопада 1993 року до вересня 1997-го).

У серпні 1997 року був введений до складу правління Сітібанку, після чого став заступником начальника валютно-фінансового управління на період до грудня 1998 року. З січня 1999 року до січня 2000-го був начальником валютно-фінансового управління українського Сітібанку.

З січня 2000 року до вересня 2002-го був керуючим філією в Санкт-Петербурзі, а також віце-президентом Сітібанку. З вересня 2002 року до березня 2004-го працював начальником департаменту з обслуговування приватних клієнтів Сітібанку в Москві.

З березня до вересня 2004 року обіймав посаду президента роздрібного банку «Сітібанк Єгипет». З вересня 2004 року до квітня 2007-го був членом правління – керівником блоку «Роздрібний бізнес» російського Альфа-Банку.

З травня 2007 року до березня 2009-го очолював представництво Cranwell Investments PTE Ltd (Temasek Holding, зареєстрований в Сінгапурі).

З 16 березня 2009 року був головою правління «Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку» (Промінвестбанку). 28 квітня 2016 року його звільнено з посади голови Промінвестбанку.

Пряма мова

«Щодо погашення кредитів ми спостерігаємо таке саме некоректне ставлення до нас, як і до інших банків. Це менше пов'язано з акціонерами (ПІБ належить російському Внєшекономбанку. – FinClub), а більше з позичальниками та їхнім небажанням взагалі відповідати за своїми зобов'язаннями. І це стосується не тільки нас, а й інших», – говорив пан Башкіров.

«Ми жодним чином не розглядаємо згортання роздробу як стратегію розвитку. Вона у нас збережеться», – зазначав Віктор Башкіров.

«За нашими дослідженнями та опитуваннями, нас не сприймають так радикально як некомфортний банк. За весь період у нас не було жодних ексцесів. Тому це не є якимось контраргументом в дискусії ні з корпоративними клієнтами, ні з роздрібними», – підкреслював Віктор Башкіров (див. «Башкіров розповів про ситуацію в Промінвестбанку»).

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitter і Facebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу