1,7 млн бонусів: клієнтам Сенс Банку з карткою «Вигода» нарахували рекордний кешбек

1,7 млн бонусів: клієнтам Сенс Банку з карткою «Вигода» нарахували рекордний кешбек

Український Sense Bank розповів про результати акції «Кешбек на все +5%» за карткою «Вигода», яка стартувала два місяці тому. У травні клієнтам нарахували 1,7 млн бонусів, із них понад 811 тисяч — це підвищений кешбек у рамках акційної пропозиції. 

Sense Bank також повідомив, що акція «Кешбек на все +5%» продовжується до 30 червня. Так, придбавши цього місяця товар від 20 тисяч гривень у мережі «Епіцентр», наприклад такі актуальні товари, як повербанки та автономні зарядні станції, можна отримати до 700 грн кешбеку на картку «Вигода» (1% відразу та 5% до 24 липня). 

Накопичені бонуси клієнти виводять реальними грошима на картку як повернення покупок, здійснених у ТЦ «Епіцентр».  

У банку зазначають, що рекордний кешбек пояснюється стрімким зростанням кількості українців, що скористалися акційною пропозицією, та збільшенням їхньої споживчої активності. З квітня клієнти витратили лише у торговій мережі «Епіцентр» на 45% більше, ніж за попередній період. 

Крім того, стало відомо, що навесні спостерігається зростання кількості покупців за витратами у категорії «Все для дому» — на 39% більше порівняно з доакційним періодом.  

Раніше, Сенс Банк, який відновив кредитування готівкою у ІV кварталі 2023 року, заявив, що вдвічі збільшив темпи кеш-кредитування з початку поточного року.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу