«Дочки» італійської Intesa та угорського OTP Bank зупинили в росії операції з валютою

«Дочки» італійської Intesa та угорського OTP Bank зупинили в росії операції з валютою

російські «дочки» двох європейських банків призупинили операції з валютою через санкції США проти Московської біржі, внаслідок яких російська економіка залишилася без біржових торгів доларом та євро.

Про це повідомляє Moscow Times.

Про припинення валютних операцій оголосив банк «Інтеза» – дочірня структура італійської групи Intesa Sanpaolo. Банк, що входить до 50 найбільших у рф за розміром активів, з 13 червня призупинив конвертацію євро, а також перекази у цій валюті.

Банк запропонував клієнтам забрати валюту з рахунків.

Обмін безготівкової валюти припинив і ОТП Банк — дочірня установа угорської банківської групи OTP. У банку, який займає 28-е місце за розміром активів і тримає на рахунках 37,4 млрд рублів вкладів фізосіб, клієнти можуть обміняти валюту лише готівкою у відділеннях.

Рішення було ухвалене «у зв'язку з санкційними обмеженнями на біржову інфраструктуру», повідомили у пресслужбі банку, додавши, що безготівкова конвертація стане доступною лише після «вирішення низки технічних питань, пов'язаних із зупинкою торгів доларами та євро на Мосбіржі».

Безготівкову конвертацію долара і євро з 14 червня також припинив БРР Банк, що належить «роснафті».

13 червня – першого дня без валютних торгів на біржі – операції з валютою також обмежували Кредит Європа Банк («дочка» турецького Credit Europe bank), банк «Солідарність», банк «Центрокредит», Сургутнафтогазбанк.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу