Австрійські інвестори спонукають Raiffeisen вийти з рф

Австрійські інвестори спонукають Raiffeisen вийти з рф

Австрійська асоціація інвесторів вимагає від керівництва банківської групи Raiffeisen Bank International зробити чіткі заяви щодо подальшої роботи на російському ринку.

Про це повідомляє АРА.

Засідання групи інвесторів із представниками банку має відбутися 30 березня.

"Правління RBI має чітко сформулювати стратегію щодо рф на річних зборах акціонерів: або "вихід" з росії на прийнятних для акціонерів умовах, або "залишитися і пояснити", – наголосив голова правління IVA Флоріан Бекерманн.

За його словами, мовчання керівництва "ставить банк у дедалі небезпечніший для репутації кут". Він також додав, що в разі виходу з рф в інтересах акціонерів потрібно буде також провести позачергові загальні збори акціонерів RBI.

В Асоціації австрійських інвесторів зазначили, що невизначеність щодо майбутнього бізнесу Raiffeisen Bank International у росії негативно впливає на вільний обіг акцій і ставить під загрозу відновлення цін на них.

Раніше Reuters із посиланням на джерела повідомило, що Європейський центральний банк тисне на австрійський Raiffeisen Bank International, щоб він згорнув свій бізнес та вийшов із росії. Хоча ЄЦБ не просить Raiffeisen негайно залишити країну, він хоче отримати план дій для згортання бізнесу. Такий план може включати продаж або закриття російського банку.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни через продовження роботи банку в росії та офіційне визнання так званих «ДНР» та «ЛНР» через своє представництво в рф.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу