Гайдуцький Павло

Гайдуцький Павло

Ексчлен Ради НБУ (рос.)

Народився 8 серпня 1950 року в с. Берем'яни Тернопільської області.

Освіта

У 1972 році закінчив обліково-економічний факультет Тернопільського фінансово-економічного інституту. Доктор наук з державного управління, професор.

Кар'єра

З 1986 до 1992 року працював завідуючим кафедрою, проректором Республіканської вищої школи управління АПК, керівником відділу економіки, академіком-секретарем відділення економіки Української академії аграрних наук (УААН).

З листопада 1992 року очолював відділ з питань фінансової політики та економічного аналізу, а потім сектор з бюджетно-фінансових питань Консультаційно-аналітичного центру з соціально-економічних питань Адміністрації президента України. Працював у Кабміні заступником начальника управління економіки та заступником начальника Головного управління з питань економічної реформи.

У лютому 1995 року призначений головою Держкомзему України. А з 3 серпня 1995 року до 11 червня 1996-го був міністром сільського господарства. Пізніше працював заступником голови Адміністрації президента Леоніда Кучми.

У 2005-му став радником президента і членом координаційної ради з іноземних інвестицій, у 2006-му – керівником Головної служби соціально-економічної політики секретаріату президента, тоді ж був призначений радником прем'єр-міністра, а в 2010-і – радником президента.

Банківську діяльність почав у грудні 2007 року, коли став заступником голови правління банку «Аркада». Але з цієї посади він звільнився менш ніж за рік – у жовтні 2008-го.

16 квітня 2010 року президент Віктор Янукович призначив його членом Ради Нацбанку.

У 2015 році ухвалено новий закон, згідно з яким з 10 вересня 2015-го Рада НБУ перестала бути дієздатною.

Пряма мова

«Українські трудові мігранти бачать в Євросоюзі основний і, головне, більш легальний, ніж у Росії, ринок праці. З країн ЄС в Україну щорічно від трудових мігрантів надходить близько 15 млрд євро. Ця сума втричі перевищує суму таких переказів з Росії. Загальний дохід українських мігрантів становить близько $35,3 млрд на рік, з яких вони щорічно перераховують в Україну $20-25 млрд, що становить 10-12% ВВП країни», – сказав Павло Гайдуцький влітку 2013 року про користь євроінтеграції.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitter і Facebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу