ПРАВЕКС БАНК дарує святкову ставку 0,01% на Європейський персональний кредит для втілення мрій

ПРАВЕКС БАНК дарує святкову ставку 0,01% на Європейський персональний кредит для втілення мрій

ПРАВЕКС БАНК, банк міжнародної фінансової Групи Інтеза Санпаоло, запровадив Європейський  персональний кредит на суму до 1 млн грн, на будь-які цілі, без застави, без зайвих платежів та умов, за пільговою ставкою 0,01% в період з  1 грудня 2019 по 31 січня 2020 року.

Головною умовою встановлення пільгової ставки є видача кредиту до 31 грудня 2019 року. Починаючи з 1 лютого 2020 року – процента ставка встановлюється згідно обраного клієнтом кредитного продукту, причому з найнижчою ставкою від 18,99%.

Європейський персональний кредит – це кредит готівкою, з можливістю отримати кошти до 1 млн.грн. без необхідності оформляти заставу, на найпривабливіших на ринку умовах для тих, хто вміє заробляти і витрачати гроші, хто не відкладає життя на завтра. Це кредит для тих, хто бажає інвестувати у покращення житла або відремонтувати квартиру чи будинок, оплатити навчання дітей за кордоном, купити вживане авто, або рефінансувати дорогі кредити членів родини в інших банках.

Як зауважив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу: «Наш кредит суттєво відрізняється від інших пропозицій на ринку. Ми зробили виклик для ринку. Для розуміння – при оформленні кредиту за ставкою 0,01% на 2 місяці клієнт зменшить переплату у відсотках на 6 416,40 грн, або на 6% від загальної суми відсотків при кредитуванні на 5 років на суму 200 тис. грн. зі ставкою 18,99% річних».

Детальніше про Європейський персональний кредит за посиланням: https://www.pravex.com.ua/landing-credit

Для довідки:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи  Інтеза Санпаоло   (Intesa Sanpaolo), провідної банківської  групи в Єврозоні, яка є  лідером  в Італії в усіх сферах бізнесу  (роздрібний, корпоративний  та управління  активами) та присутня у всьому світі. 

ПРАВЕКС БАНК  працює на  ринку з 1992 року і  обслуговує українських клієнтів протягом 26 років. Банк надає весь спектр   банківських послуг роздрібним,  корпоративним та інституційним  клієнтам. 

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів  через мережу з понад 3 900  філій в Італії з часткою ринку не  нижче   12% у більшості італійських  регіонів. Група має стратегічну    міжнародну присутність, що нараховує  близько 1 100 відділень та 7,2  мільйонів  клієнтів, включаючи дочірні  компанії, які працюють  в  комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної  Східної Європи та   Близького Сходу та Північної Африки, та  міжнародну  мережу   спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25  країн,  зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш  активні італійські компанії.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь