Закликаємо бізнес взяти участь в опитуванні

Закликаємо бізнес взяти участь в опитуванні

Асоціація експертів зі сталого розвитку (ASDE), яка є потужним осередком експертизи в Україні з питань сталого розвитку, запускає проєкт на підтримку бізнесу і становленню економіки – «Фонд Сталого Розвитку».

Наша мета – відновлення та розвиток бізнесу в умовах війни та у післявоєнний період, формування міжнародно орієнтованої сталої бізнес-системи в Україні в післявоєнний період.

Пропонуємо малому та середньому бізнесу взяти участь у масштабному опитуванні – заповнити анкету, яка дозволить більш ефективно допомогти йому.

Чому це важливо? «Фонд Сталого Розвитку» – це партнерська платформа для бізнесу, інвесторів та експертів з метою розвитку потенціалу, консультацій та реалізації конкретних планів як в економічній, так і в соціальній та екологічній сферах, що є основами сталого розвитку.

Ми акцентуємося на наданні практик та інструментів бізнесу, як залишатися сталими в умовах війни, як знайти необхідні ресурси та відкрити нові можливості, аби відновити та перезапустити бізнес.

Проєкт орієнтований на малий (5-50 співробітників; річний дохід – 10-30 млн євро) та середній (50-250 співробітників; річний дохід – 30-75 млн євро) бізнес.

Він охоплює як регіональний аспект (території, що були під окупацією; території, які зазнали найбільших руйнувань від бойових дій), так і галузевий (сільське господарство; логістика; інші галузі, які є найкритичнішими для першочергового відновлення економіки країни та її нормального функціонування). Ці критерії не виключають можливості залучення до проєкту також інших галузей.

Проєкт передбачає наступні кроки реалізації:

  • * проведення дослідження та аналізу запитів від представників бізнесу для розуміння потреб та першочергових задач;

  • * забезпечення знаннями через експертні консультації та навчання для бізнес-управлінців від світових практиків, розробка шляхів виходу з кризи для бізнесу будь-якої сфери за рахунок зібраних коштів «Фонду Сталого Розвитку»;

  • * залучення грантів та інвестицій для бізнесу, який найбільше зазнав чи зазнає впливу воєнних дій та потребує зміни діяльності внаслідок війни;

  • * пошук нових напрямів діяльності для малого та середнього бізнесу, а для великого – трансформація та оптимізація поточних бізнес-процесів.

Наразі триває моніторинг та аналіз запитів та потреб бізнесу. Першочергово просимо заповнити анкету, яка дає розуміння, які консультації зараз бізнесу потрібні найбільше.

Презентація проєкту за посиланням https://asde.org.ua/fondstalosti

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу