Енергетичний «Рамштайн» оголосив €375 млн підтримки Україні
Щонайменше €375 млн на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики — підсумки енергетичного «Рамштайну» у Ґданську.
Як повідомляє перший віцепрем'єр-міністр — міністр енергетики Денис Шмигаль, за результатами зустрічі партнери оголосили про додаткову допомогу українському енергетичному сектору:
- Сполучені Штати Америки — $175 млн;
- Швеція — €137 млн;
- Норвегія — €77 млн;
- Естонія — €2,125 млн;
- Ісландія — €550 тис;
- Литва — €4 млн.
«Ця підтримка допомагає відновлювати енергетичну інфраструктуру, захищати критичні об’єкти та забезпечувати мільйони українців світлом», — зазначив Денис Шмигаль.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
ТОП-новини