Камелі Граціано

Камелі Граціано

Ексголова правління Укрсоцбанку (рос.)

Народився 18 серпня 1967 року в місті Фермо в Італії.

Освіта

У 1992 році отримав диплом з відзнакою Університету міста Трієст (Італія) за фахом «економіка». Він доктор економіки і торгівлі.

З 1996 року має ліцензію дипломованого бухгалтера.

Кар'єра

У 1994-2000 роках Граціано Камелі займав посаду інспектора іноземних компаній в Assicurazioni Generali.

А в 2000-2005 роках працював консультантом фінансових інститутів у компанії McKinsey & Co.

Пан Камелі пов'язав своє професійне життя з міжнародною банківською групою UniCredit в 2005 році, коли став керівником відділу планування та контролю у Banca di Roma (Італія).

З 2006 до 2008 року він очолював департамент роздрібних і приватних продажів у Banca di Roma в Римі.

З 2008 року обіймав посаду керівника підрозділу роздрібного бізнесу Bank Austria в країнах Центральної та Східної Європи, а також був заступником керівника підрозділу діяльності в регіоні ЦСЄ, відповідальний за роздрібний бізнес у Відні.

З листопада 2010 року до серпня 2013-го Граціано Камелі обіймав посаду першого заступника голови правління, генерального менеджера Укрсоцбанку. А з серпня 2013 року він очолив правління Укрсоцбанку.

Одним з найбільш значних досягнень Граціано Камелі на посаді голови правління Укрсоцбанку є інтеграція двох банків групи UniCredit в Україні у грудні 2013 року.

У групі UniCredit пан Камелі з 2009 року обіймає посаду виконавчого віце-президента.

З 1 липня 2015 року він був звільнений з посади голови правління Укрсоцбанку і переїхав працювати до Росії.

У серпні Граціано Камелі став головним директором з операційних питань, виконавчим віце-президентом АТ «ЮніКредит Банк», а в жовтні – членом правління.

З 18 серпня 2018 року є членом ради директорів АТ «РН Банк», а з 1 жовтня 2018-го – головою ради директорів BARN B.V., Нідерланди.

Цікаві факти

В Україні пан Камелі почав грати в шахи і мріє взяти участь в одному з міжнародних змагань з цього виду спорту. У перші роки перебування в країні він брав уроки з професійної гри. За його словами, шахи – це більше ніж спорт і гімнастика для розуму. Їх можна розглядати як свого роду мистецтво, яке вчить передбачити розвиток подій, приймати швидкі рішення і робити рішучі кроки. Усе це має вирішальне значення і в бізнесі.

Також серед захоплень пана Камелі спорт, подорожі та читання.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitter і Facebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу