Дзензерський Денис

Дзензерський Денис

Ексзаступник голови комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Верховної Ради (рос.)

Народився 22 грудня 1978 року в Дніпропетровську.

Освіта

У 2000 році, закінчивши навчання на факультеті економіки, отримав диплом магістра «економіки підприємства» Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Кар'єра

Денис Дзензерський до осені 2012 року працював в компанії «Веста», створеній його батьком Віктором Дзензерським. Активами корпорації, яка випускає акумулятори, формально володіє компанія Westa ISIC (Люксембург). Її акції обертаються на Варшавській фондовій біржі.

Денис Дзензерський в 1997 році почав трудову діяльність економістом планово-економічного відділу науково-промислової корпорації «ІСТА», яка в 2002-му трансформувалася в міжнародну науково-промислову корпорацію «ВЕСТА». C 2002 до 2003 року обіймав посаду віце-президента з економіки МНПК «ВЕСТА».

З 2003 до 2006 року він був заступником голови правління з економіки ЗАТ «ВЕСТА-ДНІПРО», в 2006-му він також недовго попрацював в компанії віце-президентом з питань економіки, а в 2006-2010 роках – першим віце-президентом. З 2010 до 2012 року був першим віце-президентом з фінансово-економічних та комерційних питань ПАТ МНПК «ВЕСТА».

У 2010-му його батько Віктор Дзензерський став депутатом Дніпропетровської обласної ради від партії «Фронт змін», яку очолював Арсеній Яценюк. Це визначило політичну кар'єру його сина.

У жовтні 2012 року Денис Дзензерський пройшов до Ради під № 34 списку ВО «Батьківщина», яке через тюремне ув'язнення Юлії Тимошенко очолив Арсеній Яценюк. Тому в жовтні 2014-го до парламенту VIII скликання його знову обрано як «людину команди Яценюка» – під № 24 списку партії «Народний фронт».

Обидва скликання поспіль він працює в комітеті з питань фінансової політики та банківської діяльності: раніше – секретарем комітету, а зараз, з 4 грудня – заступником голови.

За час попередньої каденції Ради Денис Дзензерський був автором або співавтором близько двох десятків законопроектів економічного спрямування. У поточній каденції депутат вже ініціював вісім законопроектів, серед яких перегляд процедури зміни голови Національного банку, удосконалення досудових і слідчих процедур, правил вилучення земель. Його інтереси у фінансово-банківській сфері невідомі.

До парламенту IX скликання не балотувався.

Цікаві факти

Вільно володіє англійською та німецькою мовами (в 1993-1995 роках, коли він навчався в старших класах середньої школи № 1 Дніпропетровська, проходив навчання в Німеччині).

Дружина Дениса Дзензерського Марина володіє компанією «Дніпро Ріал Естейт», що займається будівництвом. Виховує двох дітей.

Дениса Дзензерського нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2007), нагрудним знаком «За розвиток регіону» Дніпропетровської обласної державної адміністрації (2009), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2009).

Фінансовий стан

Денис Дзензерський в 2014 році отримав дохід у розмірі 40,157 млн ​​грн, в тому числі зарплата склала 157,788 тис. грн, а інші доходи – 40 млн грн. У нього є земельні ділянки площею 540 кв. м, будинки – 658,1 кв. м, а також два об'єкти нерухомості в оренду. Ні він, ні його сім'я не має автомобіля.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitter і Facebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу