Дорошенко Ігор

Дорошенко Ігор

Ексвиконавчий директор холдингу PT Platinum Public (рос.)

Народився 11 жовтня 1976 року в Рівному.

Освіта

У 1998 році закінчив Київський державний торгово-економічний університет за спеціальністю «фінанси та кредит», а в 2002-му продовжив навчання в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, де отримав ступінь кандидата економічних наук. Має диплом магістра бізнес-адміністрування.

Кар'єра

До 2006 року працював в банках «Аваль» і «Україна». З 2001 року до 2005-го обіймав керівні посади в департаменті карткового розвитку і департаменті роздрібних продуктів банку «Надра».

У 2007-2010 роках був директором департаменту продажів і каналів дистрибуції, заступником голови правління з роздрібного бізнесу, членом правління Універсал Банку.

У 2010-2013 роках очолював банк «Русский Стандарт». 22 серпня 2013-го перейшов у Банк Михайлівський на посаду голови правління. Перед тим, як очолити ці банки, Ігор Дорошенко працював радником їхніх попередніх голів правління.

19 травня 2016 року Ігор Дорошенко звільнився з посади голови правління Банку Михайлівського, вже 20 травня він став виконавчим директором холдингу PT Platinum Public Ltd. 23 травня Банк Михайлівський визнано неплатоспроможним, ділова репутація Ігоря Дорошенка вважається зіпсованою на найближчі три роки.

12 серпня 2016 року прокуратура Києва повідомила про підозру колишньому голові правління Ігорю Дорошенку в скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 і ст. 218-1 Кримінального кодексу України. Ігор Дорошенко, зловживаючи своїм службовим становищем, на основі незаконного договору перерахував 870 млн грн на рахунок підприємства з ознаками фіктивності, що призвело до втрати платоспроможності банку, стверджують в ГПУ.

Його затримано в ході спільної операції прокуратури Києва, ГУ Національної поліції та працівників Служби безпеки України. Вже 13 серпня Шевченківський районний суд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді двох місяців арешту з альтернативою внесення застави в розмірі 137,8 млн грн.

Фінансовий стан

На 22 січня 2016 року Ігорю Дорошенку належало 3,899% акцій Банку Михайлівського опосередковано – через ТОВ «Екосіпан», якому належало 100% акцій банку.

Пряма мова

«Ми розуміємо свого клієнта. Але принциповий момент в тому, що клієнт повинен мати довгострокові відносини з банком і бути поруч з відділенням банку, він повинен бути в зоні декількох кілометрів – у пішохідній доступності від відділення, щоб його завжди можна було відвідати, до нього міг приїхати співробітник банку» (див. «Ігор Дорошенко: «Клієнт повинен бути доступним, щоб його завжди можна було відвідати"»).

«НСМЕП-2 – це реальний бізнес-кейс і, я гадаю, всім банкам варто звернути на це увагу. До того ж за останній рік інфраструктура обслуговування карток НСМЕП істотно збільшилася. Це була основна проблема. Ми для себе прийняли рішення, враховуючи усі ті чинники, активно займатися емісією обслуговування НСМЕП. У нас є випущені і кредитні, і дебетові продукти в базі НСМЕП-2, і ми активно ці картки просуваємо. Але в тому вигляді, в якому система існує зараз, цього недостатньо, щоб вона далі почала жити і самостійно розвиватися» (див. «Ігор Дорошенко: "НСМЕП-2 – це жива, вже робоча платіжна система"»).

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitter і Facebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу