Білай Ольга

Білай Ольга

Заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Народилася 1 грудня 1979 року.

Освіта

У 2001 році отримала ступінь магістерки міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

У 2014 здобула ступінь кандидатки економічних наук.

У 2019 році отримала Certificate in Corporate Governance (UCGA/INSEAD).

Кар’єра

Кар’єру у банківській сфері почала у 2002 році: до квітня 2007 року працювала на посаді спеціалістки, а згодом – головної спеціалістки управління корпоративного фінансування ПУМБ.

З травня 2007-го до жовтня 2013 року пройшла шлях від спеціалістки до директорки департаменту Омега Банку («Сведбанку»). Напрямок – корпоративний бізнес, офіс фінансової реструктуризації та стягнення проблемних кредитів.

З кінця 2013-го до кінця 2014-го обіймала посаду заступниці директора департаменту проблемних активів корпоративного бізнесу банку «Надра».

З кінця 2014-го до липня 2017-го була заступницею директора департаменту реструктуризації заборгованості і стягнення Ощадбанку.

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб працює з липня 2017 року. Спочатку обіймала посаду директорки департаменту управління активами, а в серпні 2019 року призначена заступницею директора-розпорядника ФГВФО.

Є членом спостережної ради Секретаріату фінансової реструктуризації, а також членом Комітету з врегулювання непрацюючих кредитів державних банків Ради з фінансової стабільності.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу