Александров Олексій

Александров Олексій

Директор відділу банківського обслуговування приватних та фізичних осіб Expobank CZ (рос.)

Народився 30 серпня 1974 року в Ленінграді (РФ).

Освіта

У 1996 році закінчив Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, у 2003-му – Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, а в 2011-му завершив програму Executive MBA в бізнес-школі МІМ. Доктор економічних наук.

Кар'єра

З вересня до листопада 1996 року працював економістом у відділі валютних операцій банку «Надра», з листопада 1996 року до жовтня 1997-го – економістом і бухгалтером у відділі міжнародних платіжних карток ПриватБанку. З жовтня 1997 року до липня 1999-го був заступником начальника відділу управління платіжних систем (смарт-картки і міжнародні платіжні картки) банку «Грант».

З липня 1999 року до квітня 2001-го працював заступником керуючого філії в банку «Фінанси та Кредит», здійснював керівництво блоком валютних операцій, казначейством, міжнародними платіжними картками, мережею торгових точок в місті.

У квітні 2001 року продовжив кар'єру в Укрсиббанку, в якому в квітні 2004 року очолив підрозділ private banking. Курирував цей напрямок до червня 2015-го.

Крім банківської діяльності, з 1999 до 2005 року був доцентом Харківського інституту бізнесу і менеджменту.

У червні 2015 року Олексій Александров перейшов до Укргазбанку, де став заступником голови правління і очолив роздріб, також курирував напрямок по роботі із заможними клієнтами. Однак уже в квітні 2016 року він звільнився з Укргазбанку.

Олексій Александров повідомив FinClub, що має намір стати віце-президентом, керівником напряму private banking в ризькому офісі Norvik Banka. Він став старшим віце-президентом ризького Norvik Banka і керував сектором приватного банківського обслуговування.

У травні 2018 року Олексій Александров став директором відділу банківського обслуговування приватних та фізичних осіб чеського Expobank CZ.

Є президентом Private Banking Club при Незалежній асоціації банків України (НАБУ).

Пряма мова

«На будь-які обмеження клієнти завжди реагують негативно. Це природна реакція людини. Обмеження доступу до коштів породило зайву нервовість, недовіру і, як наслідок, перманентний відтік коштів: клієнти щодня знімали з рахунків суми в межах діючих обмежень. Така ж ситуація спостерігалася і з відтоком коштів за кордон: заможні українці виводили капітал у будь-який дозволений спосіб», – говорив пан Александров на початку 2015-го.

«Вплив особистості в private banking завжди був, є і буде. Але він перестав бути вирішальним. Зараз на першому місці для клієнтів – бренд банку, його надійність, рейтинги, підтверджені міжнародним аудитом», – говорив пан Александров (див. «50 провідних банків України – 2015»).

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitter і Facebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу