За 400 днів повномасштабної війни «Банк Авангард» спрямував 25 млн грн на допомогу ЗСУ та 150 млн грн до бюджету України

За 400 днів повномасштабної війни «Банк Авангард» спрямував 25 млн грн на допомогу ЗСУ та 150 млн грн до бюджету України

АТ «Банк Авангард» підтримує Збройні Сили України з першого дня повномасштабного вторгнення росії та закликає відповідальний український бізнес не шкодувати ресурси для будь-якої допомоги нашим військовим.

На потреби ЗСУ «Банк Авангард» вже направив близько 25 мільйонів гривень, що дорівнює прибутку банку за останні три роки. За 400 днів повномасштабної війни банк також нарахував та сплатив понад 150 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету України.

Колектив «Банку Авангард» щиро вдячний всім захисникам та захисницям України. Серед них є і співробітники банку, які добровільно пішли боронити державу та служать у лавах ЗСУ, стримуючі ворога на передових ділянках.

Із загальної суми допомоги ЗСУ банк направив 5 мільйонів гривень на спецрахунок, відкритий НБУ для підтримки армії.

Решту коштів спрямовано на інші рахунки перевірених організацій та пряму допомогу військовим.

Так, банк направив кошти на United24, офіційну фандрейзингову платформу, яка була створена з ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

Банк системно допомагає БФ «Київська школа економіки». За кошти АТ «Банк Авангард» Фонд забезпечив транспортом та амуніцією підрозділ спеціального призначення, який працює за лінією фронту.

«Банк Авангард» допоміг військовій частині, підрозділи якої боронять країну у Донецькій та Луганській областях, забезпечивши закупівлю дронів.

Банк допоміг із забезпеченням всім необхідним одному з найбільших в Україні добровольчих батальйонів, що входить до сил ТрО та здійснив вихід до державного кордону під час контрнаступу сил оборони України.

Цільовий транш банку до БФ «Нащадки Сагайдачного» пішов на закупівлю автомобілів, тепловізорів, блоків безперебійного живлення, засобів зв’язку для ЗСУ та ГУР Міноборони.

Київську міську клінічну лікарню банк забезпечив коштами на закупівлю медичних препаратів та обладнання для рятування поранених.

«Банк Авангард» не забуває і про підтримку мирного населення, а саме - фонду «Таблеточки». Підопічні діти фонду ведуть свою війну – з онкологічними захворюваннями. На лікування дітей та їхню особисту перемогу банк направив до фонду 1 млн грн.

Попри навалу ворога, військові знаходять час на зворотній зв'язок з тими, хто допомагає. Так, банк вже отримав кілька офіційних подяк від оборонних відомств України «за допомогу у справі захисту Української держави».

Сьогодні нашій країні має допомагати кожний громадянин та український бізнес у будь-який доступний їм спосіб.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Україна – понад усе!

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу