Клієнти ОТП Банку отримали змогу переглядати свій портфель ОВДП у застосунку OTP Bank UA   

Клієнти ОТП Банку отримали змогу переглядати свій портфель ОВДП у застосунку OTP Bank UA  

Клієнти ОТП Банку отримали змогу відслідковувати свій портфель ОВДП у застосунку OTP Bank UA завдяки новому сервісу у застосунку OTP Bank UA.

Зокрема клієнти – власники облігацій можуть перевірити свій портфель цінних паперів та історію операцій, контролювати графік виплати відсотків, ознайомитися з графіком повернення інвестицій.

Клієнти, які не є власниками ОВДП, можуть отримати додаткову інформацію про цінні папери та подати онлайн-заявку для отримання консультації.

Для того, щоб переглянути інформацію про ОВДП у застосунку, треба натиснути на пункт меню «Накопичення», далі обрати «Облігації».

Як прокоментував старт нового сервісу Олег Клименко, член правління з роздрібного бізнесу ОТП Банку, «це надзвичайно важливе впровадження, особливо з огляду на те, яке значення військові ОВДП мають у наш час. Завдяки придбанню облігацій ми не тільки допомагаємо клієнтам отримувати додатковий дохід, але й підтримуємо державу та робимо внесок у перемогу України». «ОТП Банк завжди посідав флагманські позиції в інвестиційному банкінгу, тож диджиталізація операцій з цінними паперами стала нашим пріоритетом. Сьогодні ми запровадили перше рішення – мінімально життєздатний продукт, але незабаром планується подальше розширення функціоналу застосунку, зокрема буде додано можливість купівлі-продажу ОВДП та відкриття рахунків у цінних паперах», – розповів він.

Щоб дізнатися більше про застосунок OTP Bank UA, переходьте за посиланням.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу