Кредобанк запроваджує спеціальні пропозиції банківських послуг для захисників України

Кредобанк запроваджує спеціальні пропозиції банківських послуг для захисників України

Кредобанк запроваджує спеціальні пропозиції банківських послуг для захисників України.

Відтепер захисники України, а також члени родин загиблих захисників можуть скористатися безкоштовним обслуговуванням на преміальному тарифному пакеті Craft Black та можливістю отримати +1% річних до ставки на депозит «Прибутковий» в національній валюті на усі терміни.

Спеціальною пропозицією можна скористатися у відділеннях банку. Для оформлення потрібно надати один з таких документів:

  • посвідчення учасника бойових дій;
  • витяг з Єдиного державного реєстру ветеранів війни, у якому зазначено статус учасника бойових дій;
  • електронне посвідчення ветерана (що містить відомості про видане «Посвідчення учасника бойових дій»);
  • посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни або члена сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України;
  • посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни.

«Спеціальна пропозиція для захисників України та родин загиблих захисників України є частиною роботи банку з підтримки захисту України від російської агресії. Банк системно допомагає національним центрам реабілітації поранених захисників України SuperHumans Center та UNBROKEN на Львівщині, а також реалізує проект допомоги у гуманітарному розмінуванні України з Державною спеціальною службою транспорту Міністерства оборони України. Пільговий банківський сервіс – це можливість для нас подякувати кожному захиснику за його вклад у майбутню Перемогу», – говорить Єжи Яцек Шугаєв, голова правління АТ «Кредобанк».

Головними перевагами преміального сервісу Craft Banking є максимальна увага до деталей та потреб клієнта, комфортне індивідуальне обслуговування без черг та безкоштовне зняття готівки у будь-якому банкоматі світу. Кожен клієнт отримує персонального радника з банківських послуг, який не тільки організовує обслуговування, а й надає індивідуальні консультації, які найповніше відповідають конкретним потребам. Зв’язок із персональним радником можливий як телефоном, так і через популярні месенджери.

До пакету Craft Black на основі карток Mastercard Black Edition входить безкоштовне отримання трьох карток відповідного класу, 4 рахунки в національній та іноземних валютах та ощадний рахунок «Кишеня» в національній валюті з річною процентною ставкою 7% на залишок коштів. В рамках пакету передбачена можливість оформити картку на когось із членів сім’ї або друзів. Ліміт безкоштовного зняття коштів у будь-якому банкоматі України та світу складає: 300 тисяч гривень (з картки у гривні) + 300 тисяч гривневий еквівалент (з валютної картки) на місяць.

Детальніше зі спеціальними пропозиціями банку для захисників України можна ознайомитись тут.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу