ЄС продовжив санкції проти росії за анексію Криму ще на рік

ЄС продовжив санкції проти росії за анексію Криму ще на рік

Рада Європейського Союзу вирішила продовжити на рік – до 23 червня 2025 року – санкції, запроваджені проти РФ через незаконну анексію Криму.

Про це повідомляє пресслужба Ради ЄС.

"Рада ЄС сьогодні ухвалила рішення продовжити санкції, запроваджені ЄС у відповідь на незаконну анексію Криму та міста Севастополь Російською Федерацією, до 23 червня 2025 року", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обмежувальні заходи були вперше запроваджені в червні 2014 року. Вони передбачають заборони на імпорт товарів з анексованого Криму чи Севастополя до ЄС, заборону на інфраструктурні чи фінансові інвестиції, а також на туристичні послуги.

Крім того, санкції стосуються експорту певних товарів і технологій для кримських компаній або для використання їх в анексованому Криму у сферах транспорту, телекомунікацій та енергетики, а також для розвідки, розробки та видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів.

Як повідомлялося, Німеччина заблокувала ухвалення нового пакету санкцій проти Росії. Суть майбутнього 14-го пакету антиросійських санкцій полягала в забороні країнам реекспортувати російський СПГ із портів ЄС і фінансувати заплановані арктичні та балтійські СПГ-термінали.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США розширило механізм, який передбачає накладання вторинних санкцій на осіб, які співпрацюють з підсанкційними особами, майже на всю економіку росії.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу