Укрексімбанк розповів про подальші дії після затримання Гриценка

Укрексімбанк розповів про подальші дії після затримання Гриценка

Наглядова рада та правління АТ «Укрексімбанк» повідомляють, що працюють у звичному режимі і затримання голови банку Олександра Гриценка не позначиться на роботі фінустанови.

Про це йдеться у коментарі керівництва на сайті Укрексімбанку.

«Коментуючи інформацію щодо затримання голови правління Укрексімбанку Олександра Гриценка, повідомляємо, що наглядова рада та правління банку продовжують забезпечувати ефективну роботу банку та гарантують клієнтам та партнерам, що діяльність банку буде відбуватися в безперебійному штатному режимі», - йдеться у повідомленні.

Там також наголошують, що Укрексімбанк в своїй діяльності дотримується всіх норм чинного законодавства та внутрішніх процедур.

Також зазначається, що банк буде сприяти правоохоронним органам та надасть всю необхідну інформацію для проведення об’єктивного з’ясування обставин справи.

«Банк високо цінує власну репутацію надійного і прозорого банку та діятиме відповідно до кращих практик корпоративного управління. Наглядова рада спільно з правлінням банку забезпечить продовження безперебійної роботи банку», - наголосив в.о. голови наглядової ради Стівен Фішер.

Нагадаємо, що в суботу, 16 листопада, голова правління Укрексімбанку Олександр Гриценко був затриманий СБУ і поміщений до ізолятора тимчасового утримання. Справу веде Генпрокуратура.

За даними СБУ, Гриценко підозрюється у виведенні з-під арешту майна одного з медіа-холдингів, сприянні легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом чиновниками часів Віктора Януковича.

Затримання відбувалось у межах кримінального провадження за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом).

Мова йде про медіа-холдинг UMH, який Сергій Курченко купив у Бориса Ложкіна за кредитні кошти Укрексімбанку. 

Хто такий Гриценко?

Олександр Гриценко 1 серпня 2014 року призначений головою правління Укрексімбанку безстроково.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitter і Facebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу