Україна отримає від ЄБРР 300 млн євро на підтримку енергетики

Україна отримає від ЄБРР 300 млн євро на підтримку енергетики

Європейський банк реконструкції і розвитку виділить Україні 300 млн євро, що допоможе забезпечити стабільне та безперебійне електропостачання.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України, що потерпає від російських атак. Відповідний меморандум підписали сьогодні з президенткою банку Оділь Рено-Бассо», - зазначив Шмигаль.

Кошти підуть державним енергетичним компаніям на відновлення генеруючих потужностей та інфраструктури, а також на будівництво нової децентралізованої генерації.

За його словами, «ця підтримка допоможе в реалізації нашої мети - забезпечити стабільне та безперебійне електропостачання на всю територію України».

Шмигаль подякував партнерам та особисто Рено-Бассо за внесок у стійкість України, а також нагадав, що загалом від початку повномасштабного вторгнення Росії ЄБРР надав Україні 4 млрд євро фінансування.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну профінансував проєкти в усіх галузях економіки України на 4 млрд євро і продовжить цю підтримку, доки ситуація не зміниться. Так, після війни фінансування буде збільшено для відновлення країни.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу