У «Дії» з’явилася нова військова облігація

У «Дії» з’явилася нова військова облігація

У застосунку «Дія» стала доступною нова військова облігація серії «Амвросіївка». Вартість облігації стартує від 1080 грн, дохідність становить від 16,9%, а дата виплати призначена на 16 грудня 2026 року.

Міністерство фінансів минулого тижня розмістило новий випуск військових облігацій UA4000238281. За перші два тижні обсяг залучених коштів за цим випуском сягнув 3,2 млрд грн. Номінальна дохідність паперів становить 16,35% річних, строк погашення — грудень 2026 року. Відтепер ці військові ОВДП доступні для придбання громадянами в застосунку «Дія» під назвою «Амвросіївка».

Розміщення нового випуску в «Дії» є частиною спільного проєкту Міністерства фінансів та Міністерства цифрової трансформації, який реалізується з жовтня 2022 року.

У 2025 році військові ОВДП забезпечили понад 262 млрд грн надходжень до державного бюджету. Українці активно користуються цим інструментом: у власності громадян перебуває понад 108 млрд грн державних облігацій.

Як придбати облігації в «Дії»:

  • на головному екрані обрати розділ «Військові облігації»;
  • вибрати потрібну облігацію, партнера та кількість;
  • підписати та оплатити покупку.

Протягом трьох робочих днів облігація з’явиться в застосунку.

«Облігації — це не лише про інвестиції. Це про спільну дію: ви підтримуєте економіку й армію, а держава повертає вам вкладене з прибутком», — пояснили в «Дії».

 

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь