Нацбанк почав надавати дані за технологією SDMX

Нацбанк почав надавати дані за технологією SDMX

Національний банк розпочинає поширення даних у форматі SDMX за окремими категоріями даних фінансового сектору ССПД та ССПД Плюс на сторінці "Спеціальний стандарт поширення даних" свого офіційного Інтернет-представництва.

Це відбувається для забезпечення виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду. Відповідно до десятого перегляду ініціатив МВФ зі стандартів даних (Tenth Review of the IMF Data Standards Initiatives), пов’язаних з оновленнями за Спеціальним стандартом поширення даних (ССПД), країнам-учасникам ССПД рекомендовано модернізувати технологію розповсюдження даних шляхом удосконалення національних сторінок даних за допомогою машинозчитуваної технології SDMX.

Для забезпечення виконання зазначених рекомендацій МВФ та започаткування поширення даних за технологією SDMX підготовлено набори даних у форматі SDMX за такими категоріями даних фінансового сектору ССПД та ССПД Плюс:

огляд депозитних корпорацій;

огляд центрального банку;

огляд інших фінансових корпорацій;

індикатори фінансової стійкості, перелік згідно з ССПД Плюс;

боргові цінні папери.

Нагадаємо, Національний банк України отримав від Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій свідоцтво про реєстрацію торговельної марки PROSTIR e-Secure. Цей документ є підтвердженням права власності Нацбанку на бренд PROSTIR e-Secure.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу