MIGA застрахувала €185 млн інвестицій європейських банків в українські «дочки»

MIGA застрахувала €185 млн інвестицій європейських банків в українські «дочки»

Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA), що входить до Групи Світового банку, оголосило про надання нових гарантій на суму €185 млн для двох проєктів.

Гарантія у розмірі €100 млн видано BNP Paribas S.A., а €85 млн – ING Bank N.V. для покриття їхніх інвестицій у дочірні банки в Україні. Це дозволить знизити ризики у балансах банків та забезпечити подальше кредитування бізнесу.

«Гарантії MIGA є ключовим інструментом зменшення ризиків для іноземних інвесторів і банків, що працюють в Україні», – заявила перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко.

Гарантії реалізуються через цільовий фонд SURE Trust Fund із використанням приватного перестрахування у співвідношенні 1 до 3,7.

«Відданість MIGA підтримці України у цей критичний час відображає наше прагнення підвищити спроможність банківської системи забезпечувати комерційне кредитування в Україні, – зазначив виконавчий віцепрезидент MIGA Хіроші Матано. – Ці гарантії сприятимуть розширенню фінансової інклюзії та посиленню спроможності громад, особливо малих і середніх підприємств та жінок-підприємниць, у їхньому прагненні до сталого й стійкого розвитку бізнесу».

Від початку вторгнення росії в Україну у 2022 році MIGA видало нові гарантії на $448 млн для українських проєктів.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь