Фонд держмайна продає ще один спиртзавод

Фонд держмайна продає ще один спиртзавод

7 червня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Караванського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт».

За даними Фонду держмайна, стартова ціна спиртзаводу становить 23 млн 100 тис. 540 грн, прийом заявок на участь у торгах триватиме до 6 червня 2021 року.

Караванський спиртзавод заснований у 1837 році та пройшов чергову модернізацію у 2019-му. Активи підприємства зосереджені в двох селищах на Харківщині: Караван та Барчани.

До об'єкту приватизації входять будівлі та споруди загальною площею 11 980,5 м², серед яких: адміністративний і виробничі корпуси, склади, майстерні, вуглекислотний цех, спиртосховища та зерносховища тощо.

Наявне основне технологічне обладнання, а також всі необхідні комунікації: водопостачання, електропостачання, каналізація та під'їзні шляхи.

Загалом перелік майна складається з 668 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна. Загальна площа земельних ділянок становить 78,5 га.

У першому кварталі держбюджет отримав 0,5 млрд грн від приватизації спиртзаводів.

Водночас проданий у березні Вишняківський спиртзавод за 101,2 млн грн виставили на повторний аукціон 21 травня.

Торік Фонд держмайна продав 20 спиртзаводів на 1,3 млрд грн.

Загалом держава виставить на продаж 41 спиртзавод, що входить до ДП «Укрспирт», і 37 заводів, які входять до складу концерну «Укрспирт».

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу