До фінансового контролю Міноборони долучилися аудитори з держав НАТО

До фінансового контролю Міноборони долучилися аудитори з держав НАТО

При Міністерстві оборони вперше створено новий координаційний дорадчий орган для Департаменту внутрішнього аудиту – Аудиторський комітет.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Зазначається, що комітет є однією зі складових нової моделі реформи фінансового контролю в Міноборони. До його складу входять сертифіковані внутрішні аудитори із держав-членів НАТО та України.

Аудиторський комітет створили для консультацій та розгляду питань, пов’язаних з внутрішнім аудитом, підтримання довіри суспільства, як державної інституції. Він підсилюватиме функцію внутрішнього аудиту, й водночас буде органом, який розбудовуватиме його функціонал.

"Міноборони запросило до комітету фахівців, які мають належну експертизу, репутацію, авторитет, навички й досвід. Орган слугуватиме "запобіжником" від політичного втручання", – зазначив заступник міністра оборони Юрій Джигир.

До складу Аудиторського комітету Міністерства оборони увійшли:

Франсуа Готьє – керівник Служби зовнішнього нагляду штаб-квартири НАТО (м. Брюссель);

Джозеф Інгігнолі – аналітик/оцінювач наглядових програм Офісу Генерального інспектора Департаменту оборони США;

Джон Чесшир – керівник компанії з внутрішнього аудиту JC Audit Training Ltd (м. Оксфорд), член міжнародного інституту внутрішніх аудиторів;

Манфред ван Кестерен – міжнародний експерт з державного внутрішнього фінансового контролю в рамках програми EU4PFM в Україні;

Руслана Рудницька – українська експертка національних та міжнародних проектів під егідою Міністерства фінансів України та Рахункової палати.

Також до Аудиторського комітету увійшли заступник міністра оборони Юрій Джигир та державний секретар міністерства Людмила Дараган.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу