Альфа-Банк дозволив клієнтам інвестувати в іноземні акції

Альфа-Банк дозволив клієнтам інвестувати в іноземні акції

Клієнти Альфа-Банку зможуть інвестувати в акції провідних міжнародних компаній у цифровому банку Sense SuperApp.

Альфа-Банк ініціював доступ акцій міжнародних компаній, що мають високий інвестиційний рейтинг, до обігу на українському ринку, повідомляє пресслужба банку.

Клієнтам буде доступне інвестування в акції світових гігантів із кредитним рейтингом інвестиційного рівня, серед яких Apple, Amazon, Facebook, Microsoft, VISA та інші компанії.

Першою таку можливість з 28 грудня до 10 січня протестує група клієнтів у рамках пілотної фази проєкту. В режимі реального часу клієнти зможуть проводити торгові операції з цінними паперами у цифровому банку Sense SuperApp.

Приєднатися до пілотної групи можна з 6 грудня у Telegram-каналі. В січні 2022 року сервіс буде відкрито для широкого пулу клієнтів Альфа-Банку.

«Раніше інвестиції в акції міжнародних компаній були доступні одиницям. Тепер у Sense SuperApp кожен клієнт Альфа-Банку може скористатися простим та зручним рішенням. Запрошую наших клієнтів приєднатися до пілотної групи та першими протестувати новий продукт», - зазначив СЕО Альфа-Банку Україна Рафал Ющак.

Для того, щоб інвестувати в цінні папери, необхідно:

• бути користувачем Sense SuperApp;
• мати картку або поточний гривневий рахунок в Альфа-Банк Україна;
• бути громадянином (резидентом) України віком від 18 років.

Переваги інвестування через Sense SuperApp:

• Доступна пропозиція. Встановлено мінімальний поріг для інвестування – від 1 акції (у середньому, вартість однієї акції близько 4 000 грн (еквівалент $150).

• Чесна ціна. Клієнт здійснює купівлю та продаж акцій за цінами, що відповідають котируванням міжнародних бірж (торгова сесія доступна у робочі дні з 16:30 до 23:00).

• Відсутність податкових ризиків. Банк виступає податковим агентом клієнта, податки утримуються від інвестиційного прибутку на момент продажу акцій.

• Відповідність українському законодавству. Угоди здійснюються у правовому полі України. Всі розрахунки проводяться у гривні. Клієнтам не потрібно надсилати кошти за кордон.

• Без комісій: до 1 березня 2022 р. Альфа-Банк не стягує комісію за проведення операцій з купівлі-продажу акцій.

Акції компаній, серед яких зокрема Amazon, Caterpillar, Bank of Ameriса, Chevron, Citigroup, Coca-Cola, Nike, Merck&Co, PayPal, PepsiCo, P&G, Starbucks та Pfizer Inc. допущені до обігу Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Альфа-Банк входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі.

З 1 січня 2022 року Вікторія Михайльо залишає посаду голови Альфа-Банку.

У січні-вересні Альфа-Банк отримав 2,46 млрд грн прибутку.

У лютому Альфа-Банк запровадив віддалене відкриття рахунку у цифровому банку Sense SuperApp через мобільний застосунок «Дія».

У листопаді Альфа-Банк запустив повторну ідентифікацію через «Дію».

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу