Ванецьянц Алла

Ванецьянц Алла

Голова правління банку «Південний» (рос.)

Народилася 22 жовтня 1977 року в Одесі.

Освіта

У 1999 році в Одеському державному університеті імені І. І. Мечникова отримала вищу освіту за спеціальністю «англійська мова та література», а в 2002-му закінчила Одеський державний економічний університет за спеціальністю «банківська справа».

Кар'єра

Усе професійне життя Алли Ванецьянц пов'язано з банком «Південний». Кар'єру вона розпочала в 1998 році з посади економістки відділу валютного контролю банку.

Відтоді вона обіймала посади економістки, начальниці відділу обслуговування підприємств агропромислового і паливно-енергетичного комплексів, заступниці начальника управління корпоративного обслуговування клієнтів, а також заступниці начальника управління фінансової політики.

У 2013 році Алла Ванецьянц стала заступницею голови правління, а в 2016-му була призначена на посаду першої заступниці голови правління банку «Південний».

З 7 червня 2016 року вона почала роботу на посаді голови правління банку «Південний». До неї банк очолювала Людмила Худіяш.

У капіталі банку (на 20.02.19) їй належало 10,15% напряму і 2,24% опосередковано (сумарно – 12,39%). Її батькові Юрію Родину належало сумарно 63,51% банку, а матері Тамарі Родиній – 5,09%.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitter і Facebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу