Коробкова Олена

Коробкова Олена

Член Ради Незалежної асоціації банків України (рос.)

Народилася 1 листопада 1982 року в Одесі.

Освіта

З 2000 до 2006 року навчалася в Одеському національному університеті ім. І. І. Мечникова на факультеті математики за спеціалізацією «математика», де отримала ступінь магістра. Паралельно, з 2003 до 2007 року в цьому ж університеті на факультеті правознавства отримала диплом спеціалістки з правового забезпечення підприємницької діяльності.

У 2011-2012 роках в Одеському національному економічному університеті за програмою Євросоюзу «Українська ініціатива» на факультеті економіки і підприємництва отримала диплом за спеціальністю «фінанси».

У 2012-2013 роках навчалася в Лондонській бізнес-академії, після закінчення якої отримала диплом за спеціальністю «менеджмент».

Кар'єра

У 2003 році почала працювати в банку «Південний», згодом очоливши відділ розвитку і маркетингу.

У 2007-му стала директоркою департаменту розвитку та маркетингової політики Імексбанку.

У Незалежній асоціації банків України – з моменту її заснування, з листопада 2011 року. Спочатку вона була головою апарату НАБУ, а 23 травня 2014-го стала виконавчою директоркою асоціації.

26 квітня 2016 року увійшла до складу біржової ради «Української біржі».

2 липня 2019 року Олена Коробкова написала в Facebook, що «прийняла запрошення і йде разом з крутою командою в політику». «Дійсно, я 31-й номер у передвиборчому списку партії «Слуга народу», і я щиро вірю, що нова політична кров пожвавить нашу країну. Я беру на себе політичну відповідальність. Хоча вже стала об'єктом брудних технологій».

Партія «Слуга народу» 7 липня виключила зі свого виборчого списку Олену Коробкову «за власним бажанням». У відповідь Олена Коробкова заявила, що була незаконно знято з парламентських виборів.

Восени 2020 року Олена Коробкова пройшла до Одеської міської ради від провладної партії «Слуга народу».

18 жовтня 2021 року Олена Коробкова була обрана головою Ради НАБУ. Крім того, 5 листопада стала старшею радницею Альфа-Банку.

В червні 2023 року пішла з посади голови Ради Незалежної асоціації банків України, але залишилася членом Ради.

Пряма мова

«Якщо говорити про те, що стало причиною і призвело до такої критичної кількості банкрутств банків, то перш за все – це окупація частини території країни і війна. У будь-якій країні, в якій ведуться широкомасштабні військові дії, апріорі ситуація не може бути стабільною ні в економіці, ні в банківській системі. Якщо говорити відверто, то навіть за станом на сьогодні ніхто не може назвати точну і остаточну суму втрат банків, як і економіки в цілому, від війни та окупації Криму» (див. «Олена Коробкова: я проти того, щоб "призначати винних"»).

«Хто винен? Я проти того, щоб «призначати винних». Щоб відповісти на це питання з максимально можливою вірогідністю, необхідно провести об'єктивне розслідування кожного випадку банкрутства банку» (див. «Олена Коробкова: я проти того, щоб "призначати винних"»).

«Хочеться, щоб парламентський комітет з питань фінансової політики та банківської діяльності очолила людина, яка розуміє аргументи всіх сторін і не йде на хвилі популізму» (див. «Завершилася ера Рибалки»).

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу