Кава Олександр

Кава Олександр

Заступник міністра фінансів

Народився 21 січня 1979 року в Тернополі.

Освіта

Закінчив бакалаврат та магістратуру Національного університету «Києво-Могилянська академія», отримав диплом історії міжнародних відносин та економіки.

Проходив стажування в Палаті громад Канади, нижній палаті двопалатного Парламенту Канади.

Навчався в Школі державного управління ім. Джона Ф. Кеннеді Гарвардського університету (США) та Державній школі публічного управління (Польща).

Кар’єра

Розпочав кар’єру аналітиком фондового ринку в українській інвестиційній компанії, працював над проєктами з інвестиційного аналізу та консультування іноземних портфельних інвесторів. Також був інвестиційним банкіром із залучення прямих іноземних інвестицій до українських приватних компаній.

Протягом 2006-2008 років працював директором в UBS Investment Bank AG (Швейцарія).

Був радником київського міського голови з питань розвитку транспортної інфраструктури та координатором реформи транспортної галузі в Координаційному центрі з впровадження економічних реформ при президентові України.

Протягом 2014-2015 років обіймав посаду заступника міністра інфраструктури з питань розвитку залізничного та автомобільного транспорту.

З 2015 року працював в Офісі ефективного регулювання (BRDO) керівником напрямку «Транспорт».

Очолював Офіс підтримки реформ ЄБРР Державного агентства автомобільних доріг України з 2018 до 2020 року. Входив до партії «Укроп».

12 серпня 2020 року призначений заступником міністра фінансів.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу