Грігель Андрій

Грігель Андрій

Голова правління Радабанку

Народився 22 жовтня 1984 року в Дніпропетровську (зараз – м. Дніпро).

Освіта

Закінчив Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара за спеціальністю «банківська справа».

Кар’єра

З жовтня 2006 року до лютого 2008-го працював у ПриватБанку на посаді спеціаліста з фінансової звітності.

З 6 лютого 2008 року він переходить в Банк Кредит Дніпро на посаду фінансового аналітика і з листопада 2011 року працює начальником відділу МСФЗ фiнансово-економiчного управлiння. З червня 2013-го до лютого 2015-го працював заступником начальника фiнансово-економiчного управлiння Банку Кредит Дніпро.

В березні 2015 року перейшов у банк «Конкорд»: спочатку призначений начальником управління планування та економiчного аналiзу, але того ж місяця очолив фiнансовий департамент, яким керував до червня.

У Радабанку почав працювати в липні 2015-го спочатку як радник голови наглядової ради, а з серпня обійняв посаду начальника фінансово-аналітичного управління. Також працював начальником департаменту ризик-менеджменту і аналітики.

В жовтні 2016 року став головним економiстом фiнансової аналiтики фiнансового департаменту ТОВ «Оптімус Плюс», а в квітні 2017-го обійняв цю ж посаду в ТОВ «Оптiмусагро Трейд».

У січні 2018 року повернувся в Радабанк на посаду начальника департаменту ризик-менеджменту та аналiтики Радабанку і одразу, 10 січня, став членом правління (НБУ погодив його кандидатуру 19 березня).

1 серпня 2019-го став тимчасово виконувачем обов’язки голови правління банку: 10 жовтня НБУ погодив його кандидатуру, тому він з 15 жовтня 2019 року очолив Радабанк. 

Пряма мова

«До того ж і держбанки, і деякі банки з іноземним капіталом готові кредитувати бізнес дешевше, ніж ми. Але рішення про видавання кредиту можуть ухвалюватися місяцями. А гроші клієнту потрібні тут і зараз. Швидкість ухвалення рішення – наша конкурентна перевага. У нас реально за два тижні отримати фінансування за наявності всього пакета документів», – зазначив він в інтерв’ю для видання «50 провідних банків України».

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу